Tornio, Meri-Lapin Ratsastajat

6.7.2020


Riihinjärvi & Lloydille paras tulos

MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY
Vaativa A Prix St Georges 2009/2018
8 lähtijää ja 2 sijoittuu

1) Johanna Riihijärvi, ABC RATSASTAJAT RY – Lloyd 67.892%,
2) Noora Pajari, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Polar Blitz 65.392%,
3) Laura Elina Sassi, LIDRID-TEAM RY – Don Delicious 64.951%, 4) Ulla Seuranen, RATSASTUSSEURA EQUI-OULU RY – Herz-Juwel 63.578%, 5) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Florina 63.039%, 6) Hanna Takkula, RATSASTUSSEURA WIN WIN RY – Sylvian Joseph 62.696%, 7) Miia Nurkkala, OULUN RATSASTAJAT RY – Darina III 61.863%, 8) Krista Wendelin, KITKAN RATSASTAJAT RY – Ricky Rich Z 59.118%

Vaativa A FEI Vaativa A Nuorten ratsastajien esiohjelma 2009
11 lähtijää ja 3 sijoittuu

1) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Florina 65.573%,
2) Noora Pajari, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Polar Blitz 64.740%,
3) Jonna Bordi, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Dalaman 64.219%,
4) Miia Nurkkala, OULUN RATSASTAJAT RY – Darina III 63.386%, 5) Anu Karinen, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Helios 62.031%, 6) Hanna Takkula, RATSASTUSSEURA WIN WIN RY – Sylvian Joseph 61.979%, 7) Tuuli Mustonen, ABC RATSASTAJAT RY – Feingold 60.573%, 8) Hanna Riikka Harjupatana, KOKKOLAN RATSASTAJAT RY – My Marmelade 2835 60.365%, 9) Ulla Seuranen, RATSASTUSSEURA EQUI-OULU RY – Herz-Juwel 60.313%, 10) Outi Korhonen, ABC RATSASTAJAT RY – Dame Dadadidum-R 59.739%, 11) Krista Wendelin, KITKAN RATSASTAJAT RY – Ricky Rich Z 58.281%

Vaativa B | FEI Junioreiden joukkueohjelma 2009/2018
11 lähtijää ja 3 sijoittuu

1) Noora Pajari, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Polar Blitz 67.879%,
2) Jonna Bordi, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Dalaman 65.808%,
3) Tuuli Mustonen, ABC RATSASTAJAT RY – Feingold 64.955%,
4) Laura Elina Sassi, LIDRID-TEAM RY – Guru 64.242%, 5) Silja Puhakka, RATSASTUSSEURA WIN WIN RY – Sylvian Joseph 63.131%, 6) Eveliina Lehtimäki, ABC RATSASTAJAT RY – Donatore KZI 62.475%, 7) Hanna Autio, TORPAN RATSASTAJAT RY – Don Rohmina W 2766 62.374%, 8) Hanna Riikka Harjupatana, KOKKOLAN RATSASTAJAT RY – My Marmelade 2835 61.869%, 9) Anu Karinen, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Helios 61.414%, 10) Sani Pekkala, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Obora's Cedric 59.141%, 11) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Ansgårds Aragorn 58.586%

Vaativa B | FEI Junioreiden esiohjelma 2009
12 lähtijää ja 3 sijoittuu

1) Noora Pajari, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Polar Blitz 66.056%,
2) Jonna Bordi, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Dalaman 65.111%,
3) Ulla Seuranen, RATSASTUSSEURA EQUI-OULU RY – Capri M 64.667%,
4) Laura Elina Sassi, LIDRID-TEAM RY – Guru 64.056%, 5) Eveliina Lehtimäki, ABC RATSASTAJAT RY – Donatore KZI 62.667%, 6) Outi Korhonen, ABC RATSASTAJAT RY – Dame Dadadidum-R 62.056%, 7) Mirelle Autio, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Carlotta III 61.111%, 8) Jenna Eveliina Hökkä, LIDRID-TEAM RY – Don Delicious 60.833%, 9) Sani Pekkala, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Obora's Cedric 57.833%, 10) Irene Mäkimartti, MERI-LAPIN RATSASTAJAT RY – Lorendso 57.222%, 11) Kirsi Oksanen, IISALMEN RATSASTAJAT RY – Thunder Of Love 56.389%, 12) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Ansgårds Aragorn 55.333%