Ratsastus- keskus Lupis, Kiuruvesi

18.5.2021


RATSASTUSKESKUS LUPIS
Vaativa A Prix St Georges

8 lähtijää ja 2 sijoittuu

1) Kitta Hyttinen, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Valette 67.255%,
2) Johanna Riihijärvi, ABC RATSASTAJAT RY – Lloyd 67.206%,
3) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Florina 66.667%, 4) Krista Turunen, DRESSAGE TEAM TRAVERS RY – Diamant Noir 3150 66.176%, 5) Marjukka Manninen, ABC RATSASTAJAT RY – Amadora 64.755%, 6) Riina Colliander, SIILIN RATSASTAJAT RY – Rascaja 64.412%, 7) Jonna Bordi, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Dalaman 62.059%, 8) Outi Korhonen, ABC RATSASTAJAT RY – Dame Dadadidum-R 59.019%

 Vaativa A  FEI Nuorten ratsastajien esiohjelma 2021
8 lähtijää ja 2 sijoittuu

1) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Florina 66.719%,
2) Johanna Riihijärvi, ABC RATSASTAJAT RY – Lloyd 66.250%,
3) Krista Turunen, DRESSAGE TEAM TRAVERS RY – Diamant Noir 3150 65.781%, 4) Riina Colliander, SIILIN RATSASTAJAT RY – Rascaja 65.729%, 5) Jonna Bordi, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Dalaman 63.177%, 6) Marjukka Manninen, ABC RATSASTAJAT RY – Amadora 61.146%, 7) Silja Puhakka, RATSASTUSSEURA WIN WIN RY – Sylvian Joseph 61.042%, 8) Outi Ropponen, KUOPION RATSASTAJAT RY – Denardo 56.125%

Vaativa B FEI Junioreiden joukkueohjelma 2021
9 lähtijää ja 3 sijoittuu

1) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Fata Morgana 65.530%,
2) Kati Leinonen, OULUN RATSASTAJAT RY – Riviera Maisan 3106 64.925%, 3) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Royal Dandy 64.622%,
4) Jenna Hökkä, LIDRID-TEAM RY – Royal William 63.182%, 5) Viivi Hämeenniemi, JÄRVI-POHJANMAAN RATSASTAJAT RY – Wald Hit 63.083%, 6) Outi Korhonen, ABC RATSASTAJAT RY – Dame Dadadidum-R 62.046%, 6) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Ansgårds Aragorn 62.046%, 8) Silja Puhakka, RATSASTUSSEURA WIN WIN RY – Sylvian Joseph 60.910%, 9) Virpi Hassinen, POHJOIS-KARJALAN URHEILURATSASTAJAT RY – Deluxe 2931 60.076%

Vaativa B  FEI Junioreiden esiohjelma 2021
7 lähtijää ja 2 sijoittuu

1) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Guru 63.833%,
2) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Ansgårds Aragorn 63.334%,
3) Aada Hirsivaara, ABC RATSASTAJAT RY – Rigoletto 63.084%, 4) Sanna Pirilä, ABC RATSASTAJAT RY – Zackary 62.833%, 5) Viivi Hämeenniemi, JÄRVI-POHJANMAAN RATSASTAJAT RY – Wald Hit 62.500%, 6) Senni Tolonen, LIDRID-TEAM RY – Royal Dandy 62.334%, 7) Inka Autio, TORPAN RATSASTAJAT RY – Don Rohmina W 2766 61.250%

Vaativa B FEI Junioreiden esiohjelma 2021
5 lähtijää ja 2 sijoittuu

1) Marjukka Manninen, ABC RATSASTAJAT RY – Amadora 64.583%,
2) Krisse Koikkalainen, SIILIN RATSASTAJAT RY – Flamant Noir 3009 63.000%,
3) Kristiina Purdy, SUONENJOEN VASAMA RIDERS RY – Fata Morgana 62.917%, 4) Kati Leinonen, OULUN RATSASTAJAT RY – Riviera Maisan 3106 62.750%, 5) Virpi Hassinen, POHJOIS-KARJALAN URHEILURATSASTAJAT RY – Deluxe 2931 62.250%